מדיניות החלפות/החזרות ואחריות

אניביה מעניקה אחריות לתכשיטים שלה למשך שנה אחת מיום הרכישה ובכפוף להוכחת קנייה(לדוגמא קבלה). האחריות מכסה פריטים אשר יש בהם פגם בייצור או בעיה בשיבוצים.  במסגרת האחריות  אניביה תעניק על פי בחירתה:

תיקון הפריט/החלפת הפריט הפגום (בתמורה להשבת הפריט הפגום) / החזר כספי.  בנוסף לאמור לעיל  אניביה אינה מתחייבת לתקן, להחליף או לזכות את הלקוח במקרה בו הפריט הפגום  (לכאורה)  אינו נמצא בידי הלקוח ו/או לא מוחזר לחברה לצורך בדיקתו .בדיקת המוצר/תיקון המוצר לא יעלו על 90 יום מיום הגעת הפריט למשרדינו. אחריות התכשיטים מתייחסת למוצרי אניביה בלבד ואינה כוללת נזקים שנגרמו לתכשיטים מסיבה כלשהי אשר אינה נובעת מפגם בייצור.  מובהר כי האחריות כאמור אינה חלה במקרה של תאונה, נפילה,שפשוף, ענידה יחד עם תכשיטים שאינם תכשיטי  אניביה  וכד'.  כמו-כן מובהר כי התרחבות עצמאית של צמידי  אניביה ו/או סיבוב חוליות הצמיד לכיוון הנגדי אינם נחשבים לפגם בייצור ולא יכללו תחת האחריות המוענקת. האחריות לא תחול על מקרה של שבר בצמיד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האחריות כן תחול על מקרה של תזוזת התושבות ממקומות ו/או ניתוק של הסוגר ממקומו. התעקמות טבעות אינה מוגדרת כפגם בייצור ולכן אינה בגדר באחריות.  מובהר כי אין לחשוף את תכשיטי אניביה לחומרים כימיים או תנאי סביבה קיצוניים אשר עלולים לשנות את מראהו של הצמיד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר כי אין לחשוף את תכשיטי אניביה למי בריכה, מי ים, ג'קוזי, ספא, מרחצאות, נוזל לניקוי כסף, מלחים, כלור, חומרי ניקוי, אקונומיקה, תכשירים רפואיים המגבירים זיעה, תכשירים קוסמטיים וכד' . 

מדיניות החלפות
 
 ניתן להחליף כל פריט תוך 14 יום מיום קבלת הפריט. 

ההחלפה תתבצע בצמוד לחשבונית / פתק החלפה ובתנאי שהתכשיט באריזתו המקורית, במצב תקין ושלא נעשה בו כל שימוש.

תתאפשר החלפת / החזרת פריט שנרכש דרך האתר בכפוף לשליחה של התכשיט בחזרה לחברת אניביה.

ביטול עסקה שנרכשה באתר  יתאפשר תוך 14 יום מיום ביצוע העסקה כל עוד לא נעשה שימוש בפריט, הוא במצב תקין ובאריזתו המקורית ובכפוף להצגת חשבונית/פתק החלפה.

שליחת הפריט לחברת אניביה הינה באחריות הלקוחה.

יהיה ניתן לאסוף את הפריט החדש ממשרדי החברה.

במקרה שתרצי שנשלח את התכשיט בחזרה אליך, דמי המשלוח הם כ20 ש"ח